Galerie domácího šití

Pokud navštěvujete mojí facebookovou stránku, všimli jste si pravděpodobně, že jsem se pustila do dalšího projektu spojeného s šitím. S vytvářením vlastního oblečení samozřejmě přijde i touha pochlubit se širému světu se svým veledílem. Když toho moc není, dáte to na facebook, kde vám to pochválí deset přátel, a zbytku je nějaké oblečení ukradené. Když je toho víc, nechcete s tím ten zbytek obtěžovat a tak řešíte co dál. Já si založila tenhle blog.

Screenshot from 2016-05-11 13-19-44

Každý ale nemá šikovného partnera, který mu za pár vlídných slov a odměnu pečivovitého charakteru vytvoří stránky na míru.  Co pak? Můžete si založit blog  pomocí nějaké blogovací služby, ale pokud nejste zrovna spisovatel a nešijete tak často, bude váš blog stagnovat. Když si založíte někde jen fotogalerii, nemůžete se zase u fotek podělit o to, co vás během šití trápilo, nebo na co jste náležitě pyšní? Přišlo mi, že česká stránka pro sdílení výtvorů na internetu prostě chybí (možná existuje, jen jsem jí nenašla), a tak jsem opět poprosila svého drahého a vytvořili jsme společně galerii domácího šití. Ráda bych tak sdružila nadšence, postižené šitím podobně jako já :)

Screenshot from 2016-05-11 13-19-37

Nejen, že můžete vkládat své fotografie, ale můžete zde vylíčit celý proces vzniku daného kousku. Pokud nejste rození spisovatelé, jednoduchý formulář vás bude navigovat, co by tak ostatní asi mohlo zajímat, pokud by si chtěli něco podobného ušít pro sebe.

Screenshot from 2016-05-11 13-20-46

Všechna díla co vložíte, pak budete mít přehledně vyrovnána u sebe v profilu a můžete je kdykoli upravovat nebo mazat.

Screenshot from 2016-05-12 10-07-39

Každý výrobek pak můžou registrovaní uživatelé hodnotit (palec nahoru) a komentovat. Samozřejmě, když se vám zachce, můžete sdílet svá díla nebo díla ostatních na Facebooku, připnout je na nástěnku Pinterestu nebo tweetnout na Twitteru :)

Screenshot from 2016-05-11 13-20-29

Jednotlivé kousky lze zařadit do jedné z mnoha kategorií, aby se ostatní návštěvníci mohli rychle zorientovat v tom co je zajímá. Zatím je většina kategorií prázdná, ale doufám, že se brzy zaplní vašimi krásnými díly. Neváhejte proto a pokud máte něco, o co byste se chtěli podělit, vkládejte a pište! :)

www.galeriesiti.cz

 

Napsat komentář